(36) 536-064 info@szleger.hu
Történelmi vetélkedővel emlékezett meg iskolánk a nemzeti összetartozás napjáról

Nemzeti összetartozás napja alkalmából szervezett történelmi vetélkedőn iskolánk 8 csapata versengett egymással. A jó hangulatú versenyen nemcsak a történelmi ismereteiket mérhették össze a versenyzők, hanem a kreativitásukat, találékonyságukat is megmutathatták a változatos, játékos feladatok megoldása során.

Az első helyezést a 10. A osztály csapata nyerte Veres Laura, Suha Dominika és Lászka Dániel képviseletében.

A második helyen rendkívül szoros versenyben a 9. A csapata végzett Sós Petra, Szklenár Kamilla és Ollári Márk képviseletében, a dobogó harmadik fokára pedig a 9. B csapata állhatott fel: Hócza Eszter, Varga Dorina és Zolnai Eszter versenyzőkkel.

Gratulálunk a csapatoknak a szép eredményekhez!

Köszönet a verseny szervezéséért Várnainé Sütő Emőke kolléganőnek és a lebonyolításban, előkészületekben nyújtott segítségért köszönet Balogh Anna, Malácsik Tibor és Juhász Nóra kollégáknak.