SZC logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203035/017 | 3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc u. 95./A

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 12.


Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  Diáknap a Szent Lőrincben - 2024

  Április 11-e nemcsak a ragyogó napsütés miatt marad emlékezetes minden Szentlőrinces számára. Ezt a napot a 11.A, 11.B és a 11.Sz osztályok tettek maradandóvá. Ötletes kisfilmek, látványos osztály bevonulások nyitották meg iskolánk utolsó diáknapját.

  Diáknap a Szent Lőrincben - 2024

  A versengő osztályok mindent megtettek, hogy senki ne maradjon élményteli szórakozás, finom falatok, és a tombolának köszönhetően remek ajándékok nélkül.

  Gratulálunk a győztes 11.A osztálynak és jelöltjüknek, Molnár Panninak, és akik nélkül nem lett volna sikeres a mai diákprogram: a 11.B osztálynak (jelöltjük: Illyés Kamilla) valamint a 11.Sz osztálynak, (jelöltjük: Lakatos Viktória Desszika).

  A remek szervezésért Kertész Vera tanárnőt és a 11.-es osztályfőnököket illeti köszönet.

  Egy felejthetetlen nap képekben.

  Tekintse meg az eseményről készült fotókat az alábbi galériában!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ továbbképzés Bolognában

  Erasmus+ továbbképzés Bolognában

  Aux Péter kollégánk az elmúlt héten 2024. 06. 09 - 2024. 06. 15. között Bolognában járt, az Erasmus+ keretein belül az „Intensive Italian Language Course for education staff” tanfolyamon vett részt.

  2024. jún. 17.


  Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  Erasmus+ továbbképzés Spanyolországban

  Erasmus+ továbbképzés Spanyolországban

  Balázsyné Szucsik Judit kolléganőnk Spanyolországban az Erasmus+ program keretében egy „Gamification – Game based learning and teaching” elnevezésű kurzuson vett részt.

  2024. jún. 13.


  Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  „A kellemeset a hasznossal”: ingyenes nyári élményfoglalkozásra várjuk a diákokat!

  „A kellemeset a hasznossal”: ingyenes nyári élményfoglalkozásra várjuk a diákokat!

  Napokon belül kitör a vakáció, a szülőknek pedig már most érdemes elkezdeniük gondolkodni azon, milyen tartalmas programokat találjanak gyermeküknek. Márpedig miért ne lehetne a jól megérdemelt kikapcsolódást összekötni a diákok jövője szempontjából is hasznos információk, tapasztalatok megszerzésével. Ennek jegyében júliusban és augusztusban a Heves Vármegyei Szakképzési Centrum intézményeiben az 5-8. osztályosoknak szóló, ingyenes nyári élményfoglalkozásokra kerül sor, ami alól természetesen iskolánk sem kivétel. Lássuk, miért érdemes sietni a jelentkezéssel a pályaválasztást is segítő, sokszínű, 3-5 napos eseményekre!

  2024. jún. 12.


  Szárszó Bence - Szamosi Péter


  Partnereink

  SZC logo

  Heves Vármegyei Szakképzési Centrum


  Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

  3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc u. 95./A

  Telefon: +3620/7773498

  E-mail: info@szleger.hu

  OM azonosító: 203035/017


  2024Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola