SZC logo

Heves Vármegyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203035/017 | 3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc u. 95./A

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. okt. 17.


Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  „Miénk a pálya!"

  „Miénk a pálya!” volt a jelszava intézményünk kedd délelőtti programsorozatának, amely során érdekfeszítő és szórakoztató előadások résztvevői voltak diákjaink.

  „Miénk a pálya!"

  Diákjaink rengeteg hasznos információhoz jutottak, hiszen olyan előadók látogatták meg őket, akik már sikeresek egy adott területen, és rálátásuk van az adott szakmára, akiket a szakma iránti szenvedély segített ahhoz, hogy igazi profikká váljanak tevékenységük során. 

  Vendégeink voltak: Kiss János a Tisza-tavi Ökocentrum ügyvezető igazgatója, a Gundel-díjas Macsinka János, a Macok Bisztró és Borbár séfje, a HKIK részéről meglátogatott bennünket Szabados Lívia, valamint Járvási Kata, Susányi Andrea és Várkonyi Tünde, akik szépészeti tanácsokkal látták el tanulóinkat.  

  Szinte minden bemutató célja a szakma iránti szeretet, tisztelet erősítése volt, annak a hivatásnak a megtalálása, ami örömet okoz, ahol lehetőségünk van alkotni, kihasználni a bennünk rejlő tehetséget, ami elegendő kihívást jelent ahhoz, hogy évekig, akár egy életen át végezzük.  

  Tekintse meg az eseményről készült fotókat az alábbi galériában!

   

   

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ továbbképzés Bolognában

  Erasmus+ továbbképzés Bolognában

  Aux Péter kollégánk az elmúlt héten 2024. 06. 09 - 2024. 06. 15. között Bolognában járt, az Erasmus+ keretein belül az „Intensive Italian Language Course for education staff” tanfolyamon vett részt.

  2024. jún. 17.


  Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  Erasmus+ továbbképzés Spanyolországban

  Erasmus+ továbbképzés Spanyolországban

  Balázsyné Szucsik Judit kolléganőnk Spanyolországban az Erasmus+ program keretében egy „Gamification – Game based learning and teaching” elnevezésű kurzuson vett részt.

  2024. jún. 13.


  Gőghné Ragó Anett Mária - Szamosi Péter

  „A kellemeset a hasznossal”: ingyenes nyári élményfoglalkozásra várjuk a diákokat!

  „A kellemeset a hasznossal”: ingyenes nyári élményfoglalkozásra várjuk a diákokat!

  Napokon belül kitör a vakáció, a szülőknek pedig már most érdemes elkezdeniük gondolkodni azon, milyen tartalmas programokat találjanak gyermeküknek. Márpedig miért ne lehetne a jól megérdemelt kikapcsolódást összekötni a diákok jövője szempontjából is hasznos információk, tapasztalatok megszerzésével. Ennek jegyében júliusban és augusztusban a Heves Vármegyei Szakképzési Centrum intézményeiben az 5-8. osztályosoknak szóló, ingyenes nyári élményfoglalkozásokra kerül sor, ami alól természetesen iskolánk sem kivétel. Lássuk, miért érdemes sietni a jelentkezéssel a pályaválasztást is segítő, sokszínű, 3-5 napos eseményekre!

  2024. jún. 12.


  Szárszó Bence - Szamosi Péter


  Partnereink

  SZC logo

  Heves Vármegyei Szakképzési Centrum


  Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola

  3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc u. 95./A

  Telefon: +3620/7773498

  E-mail: info@szleger.hu

  OM azonosító: 203035/017


  2024Heves Vármegyei SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola